Witamy na Farmie Bii

Jedzenie budzi w nas niepohamowany apetyt i sprawia nam wielką radość. Uwielbiamy wspólnie gotować i biesiadować przy jednym stole. Z pasji do kuchni i do ludzi powstała Farma Bii – butikowy pensjonat i wyjątkowa szkoła gotowania.

Eleganckie pokoje

Z myślą o wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta i chociaż na chwilę zwolnić tempo, stworzyliśmy luksusową i przytulną przestrzeń – 9 komfortowych pokoi oraz 2 domki czekają na gości spragnionych kulinarnych wrażeń i błogiego relaksu. Dopracowane detale wyposażenia umilą czas spędzony na Farmie Bii, a stonowana i elegancka stylistyka pozwoli uspokoić myśli. Starannie dobrane tkaniny, miękkie poduszki, wygodne łóżka i dizajnerskie meble nadają każdemu pokojowi indywidualny, nowoczesny styl. 
Image

Szkoła gotowania

Dla kucharzy amatorów: początkujących i zaawansowanych. Nie mamy wątpliwości, że pasją do gotowania uda nam się zarazić nawet tych, którzy zwykle stronią od kuchni. W perfekcyjnie wyposażonej luksusowej sali szkoleniowej będziecie zgłębiać tajniki gotowania pod okiem najlepszych nauczycieli. Pod ręką znajdziecie aromatyczne przyprawy, zawsze ostre noże, blendery, miksery oraz inne niezbędne akcesoria, na przykład termometr do pieczenia. Trzynaście idealnych stanowisk pracy czeka na adeptów sztuki kulinarnej. Nigella Lawson? Jamie Oliver? Teraz wasza kolej! Do nauki zachęcają przytulnie urządzone wnętrza i zapierający dech w piersiach widok przyrody za oknem. Kursy są prowadzone przez utalentowanych szefów, cenionych w Polsce i za granicą. 

Nasz ogród

Zdrowa i dobra kuchnia opiera się na składnikach najwyższej jakości. Dlatego korzystamy z owoców z pobliskich sadów oraz warzyw uprawianych we własnym ogrodzie. Z radością patrzymy, jak rosną nasze jabłonie i śliwy. Cieszymy się truskawkami w maju, a w sierpniu robimy przetwory i pieczemy dynie. Kolorowe papryki, chrupiący zielony groszek, fasolka szparagowa znajdują swoje miejsce w kuchni. Wierzymy bowiem w zasadę „z ogrodu na stół” i w dobrą energię jedzenia. Zaopatrujemy się także u sprawdzonych rolników i wiarygodnych wytwórców żywności, którzy stosują tradycyjne metody produkcji, dbając o środowisko naturalne. To często niewielkie rodzinne inicjatywy, które pragniemy wspierać.
Image
Image

Relaks i rekreacja

Wyjątkowa lokalizacja pozwala cieszyć się ciszą i pięknem przyrody oraz szybko zregenerować siły. Zachęcamy do spacerów po niezwykłym lesie – lubił się po nim przechadzać pisarz Jarosław Iwaszkiewicz, który często odwiedzał pobliski dwór w Byszewach. Farma Bii udostępnia rowery i kijki do nordic walking oraz maty i akcesoria do jogi, które wspomogą medytację na łonie natury i przydadzą się do ćwiczeń przywracających ciału giętkość. 
Chętnych zapraszamy również do klimatycznej sauny w lasku brzozowym oraz na odkryty basen (od maja do września). Zdradzimy wam też nasz sekret – lubimy przytulać się do drzew. Od razu czujemy przypływ energii. Szum drzew, widok gęstego lasu za oknem i wszechobecna cisza pozwalają odpocząć i poczuć kontakt z naturą.

Dla biznesu

Eleganckie, stylowe wnętrza i zachwycające, zielone otoczenie Farmy Bii są doskonałym tłem dla wydarzeń i spotkań biznesowych w szerszym gronie. Mamy zaplecze do organizacji szkoleń i prezentacji. Dogodna lokalizacja Farmy sprawia, że zarówno z Łodzi jak i Warszawy dojazd jest ułatwiony.
Image