Relaks i rekreacja

Pobyt na Farmie Bii pozytywnie wpłynie na dobrostan każdego – zarówno zwolenników relaksujących masaży, jak i amatorów aktywnego wypoczynku. Z dala od miejskiego zgiełku znajdziecie ukojenie słuchając szumu lasu, przyglądając się zapierającej dech w piersiach przyrodzie, odpoczywając w klimatycznej saunie w lasku brzozowym czy oddając się zabiegom aromaterapii. Pobyt na Farmie Bii pozytywnie wpłynie na dobrostan każdego – zarówno zwolenników relaksujących masaży, jak i amatorów aktywnego wypoczynku. 
 
Na poszukiwaczy sportowych wrażeń czekamy z warsztatami i akcesoriami do jogi, czynnym od maja do października podgrzewanym basenem zewnętrznym, trampoliną, kijami do nordic walking, rowerami i… niespożytą energią! Dlatego na tym nie koniec – z największą przyjemnością zorganizujemy zwiedzanie pobliskiej winnicy, ognisko z pieczeniem ziemniaków, zabierzemy Was do zaprzyjaźnionej stadniny koni, zachęcimy do biegania, łowienia ryb, gry w golfa lub badmintona i podsuniemy najlepsze planszówki. A na koniec zaprosimy na nasz taras solarny, autorskie warsztaty kulinarne i długi spacer po niezwykłym lesie, gdzie godzinami lubił się przechadzać sam Jarosław Iwaszkiewicz.

Cennik masaży:

  • masaż reklaksacyjny – 290 zł 
  • masaż leczniczy – 360 zł 
  • masaż aromaterapeutyczny – 460 zł 
  • masaż gorącymi kamieniami – 320 zł

Joga:

  • 150 zł / 1h / 1 osoba 
Korzystanie ze strony internetowej www.farmabii.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Polityka prywatności dostępna TUTAJ.