Przyjęcia i wesela

Wyobraźcie sobie kameralne przyjęcie weselne w otoczeniu przyrody, pełne przyjemności urodziny, ceremonię ślubną w pachnącym ogrodzie, rodzinne spotkanie w wysmakowanych wnętrzach lub wypełnione relaksem przyjęcie świąteczne.

Z myślą o tych wyjątkowych okazjach na Farmie Bii zadbaliśmy o wyjątkową scenerię, pachnącą różnorodnością kuchnię i profesjonalną obsługę – co w połączeniu pozwoli spędzić niezapomniane chwile z bliskimi i stworzyć najpiękniejsze wspomnienia. To wszystko jest dla Was – dlatego dopasowujemy się do indywidualnych życzeń.

Aranżujemy przestrzenie w wymarzonej konwencji, przygotowujemy odpowiednie menu ze świeżych, wysokiej jakości produktów, zapewniamy relaks w oranżerii, a najlepszą zabawę planujemy w towarzystwie DJ-a, który zadba o odpowiednią oprawę muzyczną. Jeśli dodacie do tego przyjemną strefę barową, dostaniecie przepis na najlepsze przyjęcie, które na długo zostanie w pamięci wszystkich gości. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Korzystanie ze strony internetowej www.farmabii.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Polityka prywatności dostępna TUTAJ.